Duyurular

BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali'nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.
  23 Ekim
BBBUS seferlerimizde 01.07.2018 tarihinden itibaren Gemlik ve Orhangazi Oksijen AVM duraklarından yolcu alma ve indirme uygulamamız başlayacaktır. Bu uygulama Bursa’dan belirli saatlerde kalkan seferlerde, İstanbul’dan ise her sefer için geçerli olacaktır.
  29 Haziran
Kent Meydanı-Yenişehir Havalimanı arasında hizmet veren 80 No'lu hattın hareket saatlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
Tıklayınız
  26 Nisan
Bursa Terminali ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında Tek Yetkili ulaşım firması olan BURULAŞ otobüs biletleri 0850 850 99 16 nolu Çağrı Merkezi ,Bursa Terminali,Sabiha Gökçen Havalimanı,BUDO gişeleri ve Seyahat Kartları ofislerinden satılmaktadır.
  5 Nisan
Değerli Yolcularımız; Web sitesi ve Çağrı Merkezi üzerinden almış olduğunuz BBBUS biletlerinizi https://bus.burulas.com.tr/tr/Home/Index adresinden “Biletlerim” sekmesinden Pnr ve Soyad bilgilerinizi girerek bilet iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız.
  26 Mart
31.01.2018 tarihi itibari ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından alınan karar doğrultusunda kredi kartlarının internette kullanımı müşteri onayına bağlanıyor. Bu sebeple E- Ticaret işlemlerinize devam edebilmek için bankanızla iletişime geçiniz.
  14 Şubat
Bursa - Sabiha Gökçen yolculuk süremiz 90dk olup, trafik yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.
  29 Kasım
BURULAŞ BBBUS ile Bursa Terminal - Sabiha Gökçen Havalimanı biletini alan yolcularımıza, Bursa Terminal Otopark Hizmeti, otopark giriş saatinden itibaren ilk 24 saat ücretsizdir. Bilgi için bus.burulas.com.tr
  29 Eylül
Bursa-Sabiha Gökçen hattı ücretsiz otopark hizmetimiz tüm satış kanallarımızdan alınan bilet alımlarında geçerlidir.
  29 Eylül