Ulaşım Hattı : 0850 850 99 16

Otopark Kullanım Kuralları

                                       
BURULAŞ’ın tüm satış kanallarından (web, çağrı merkezi ve diğer fiziki satış noktaları)  bilet alım esnasında “Bursa Terminali Ücretsiz Otopark Hizmeti’’  seçeneğini seçerek araç plakası girilen, BBBUS biletine sahip yolcular,  belirlenen otopark kullanım hakkına sahiptir.
Geçerli bir BBBUS Sabiha Gökçen biletini (biletin üzerinde araç plakası yazması gerekmektedir) otopark görevlisine göstermek kaydı ile otoparka giriş saatinden itibaren ilk 24 (yirmi dört) saat ücretsiz, sonraki her saat için mevcut otopark tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
Otopark alanına giriş yapan araçlar, 3(üç) saati doldurmadan çıkış yaptıkları takdirde mevcut tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
Otopark alanından çıkış yapılana kadar BBBUS Sabiha Gökçen biletlerinin ve otopark girişindeki bilet verme makinesinden alınan araç giriş fişinin muhafaza edilmesi gerekmektedir. Araç ile çıkış yapılırken BBBUS Otobüs biletini ve otopark fişini birlikte otopark görevlisine ibraz edilmesi zorunludur. Aksi halde kampanyadan yararlanılamaz.
Sefer saati geçen BBBUS Sabiha Gökçen biletleri için ücretsiz otopark talep edilemez.
İptal edilen biletler için ücretsiz otopark talep edilemez.
Geçerli bir BBBUS Sabiha Gökçen bileti olsa dahi otopark alanının dolu olması halinde otoparkın ücretsiz kullanılamamasından BURULAŞ sorumlu tutulamaz
Yırtık, yıpranmış, okunamaz haldeki biletler geçerli sayılmayacaktır.
Mücbir sebepler dışında, 24 (yirmi dört) saat esaslı, otopark hizmeti kesintisiz olarak alınabilecektir.